رنگ اکریلیک نمای داخلی و خارجی
تبصره :
نگهداری
در دمای 5 تا 40 درجه سانتیگـراد قابل نگهداری و اجـرا می باشد.
(به دور از تابش مستقیم نور خورشید و از یخ زدگی جدا جلوگیری شود)
محتویات
بسته بندی
2/5 گالن 12 کیلوگرم
10-12 متر مربع در لیتر پوشش تئوری
حداکثر 1 ساعت زمان خشک شدن سطحی
حداکثر 3 ساعت زمان اعمال لایه بعدی
مات براقیت
ندارد نقطه اشتعال
NPS-540

رنگ اکریلیک نمای داخلی و خارجی

رنگ آکریلیک نانوپوش برای مصارف خارج و داخل از ساختمان با كيفيت بالا و بعنوان پوشش نهايی سطوح خارجی ( گچی ، سيمانی ، آجری و … ) قابل استفاده است . مقاومت اين رنگ در برابر تغييرات شديد دما و رطوبت و در برابر مواد قليايی موجود در مصالح بسيار بالا مي باشد . اين رنگ در محيطهای مرطوب و نمناك استفاده مي شود و اين قابليت را به بتون مي دهد كه براحتی بتواند تنفس نمايد و به دليل خاصيت منحصر بفردش مانع از تاول زدن رنگ (تبله كردن رنگ) روی سطح می شود. مقاومت اين رنگ در برابر شستشو و سايش فوق العاده بوده و در نوع خود بي نظير است. اين رنگ عموماً براي محيطهای خارجی مرطوب و نمناك پيشنهاد می گردد. قابليت تنفس، قدرت پوشش عالی، سرعت خشک شدن بالا، سهولت اجراء و قابليت رقیق شدن با آب، نداشتن بوی نامطبوع، مقاومت در برابر اشعه خورشيد و نور ماوراء بنفش و سازگاری با محیط زیست از مزایای این رنگ می باشد. .

استاندارد ها :
ASTM
خواص، اثرات و مزایا :

نانو تکنولوژی
مقاومت عالی در برابر شستشو
قدرت پوشانندگی عالی
خشك شدن سريع
قلم خوری مناسب
رقيق شدن با آب
چسبندگي عالی
سهولت اجرا
ایجاد پوشش یکپارچه و بدون درز
قابلیت تغییر رنگ با مادر رنگ اکریلیک
بدون بو و عوارض شیمیایی و %100 آنتی باکتریال
مقاوم در برابر هرگونه ترک خوردگی و مقاوم در برابر گچی شدن
غیر سمی، غیر قابل اشتعال و قابل کاربرد در مجاورت آب آشامیدنی
قابلیت چسبندگی به انواع سطوح از جمله گچی، سیمانی، بتونی، آجری، آردواز و چوبی

موارد کاربرد :

رنگ اکریلیک داخلی و خارجی ساختمان بر پایه رزین های اکریلیک تولید شده است. این پوشرنگ جهت کلیه سطوح ( گچی، سیمانی، بتونی، آجری، آردواز و چوبی ) داخل و خارج ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این پوشرنگ جهت رنگ آمیزی با قدرت شستشوی بالا مخصوص سطوح تحت رطوبت دائمی استفاده می شود. .

روش و مقدار مصرف :

قبل از رنگ آمیزی از طریق جدا نمودن نقاط سست، باز نمودن شکاف ها و درزها ، جدا کردن رنگهای پوسته شده سطح را آماده سازی نمایید. سپس در صورت نیاز با گچ یا بتونه، سطح زیرکار صاف و سپس سنباده کاری شود. سطح نهایی قبل از رنگ آمیزی می بایست تمیز و بدون هرگونه آلودگی ، گرد وخاک یا چربی باشد.

1. استفاده از پرایمر( چسب آب بندی کد NPS-630 ) ، قبل از اعمال رنگ الزامی می باشد . زيرا این پرایمر با نفوذ در تركهاي سطحی و پر كردن سطوح متخلخل و با قدرت جذب زياد همانند سطوح گچ، سيمان، آجر، آردواز و ايرانيتهای سيمانی، علاوه بر ايجاد چسبندگی بسيار عالی براي اعمال رنگ نهايی ، پوشش و نيز پايداری رنگ را افزايش می دهد. .
2. رنگ آكريليك نانوپوش مخصوص سطوح خارج و داخل را با مقدار مناسب آب مخلوط نموده و بر روی سطح اعمال نمائید . میزان اختلاط آب به رنگ بستگی به درجه حرارت محیط ، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی دارد . ولی در شرایط نرمال رنگ آمیزی ، میزان اختلاط آب به رنگ بر حسب درصد وزنی ، با قلم مو 20 % – 15 % ، با غلتک 10 %-5 % و با پیستوله 25 %-20 % میباشد . برای پوشش بهتر كنج ها ، لبه ها ، نقاط دور از دسترس و خطوط جوش علاوه بر اسپری نمودن رنگ استفاده از برس يا غلتك بسيار توصيه مي شود .
3. دمای مناسب جهت اجرای رنگ بين 10 تا 35 درجه سانتی گراد مي باشد. حد اکثر رطوبت نسبی برای اعمال رنگ 50 در صد می باشد. درهنگام اعمال دمای سطح باید حداقل 3 درجه سانتیگراد از نقطه شبنم بالاتر باشد .
4. پیشنهاد می گردد جهت اعمال از روش اسپری استفاده شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همه محصولات